top of page

Hakkımızda

Hepimiz İçin Uluhan

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Uluhan Nalbur İnşaat Yapı Malzemeleri Pazarlama ve Sanayi Ticaret L.T.D  Ş.T.İ kendi profilini devamlı geliştirerek müşterilerimiz için uygun çözümler üretmek ve en etkin hizmeti sunmayı kalite edinmiştir.

1500 metrekarelik sevkiyat alanımız ve 20.000' i aşkın ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin beklentilerini, yenilikçi ve ekonomik çözümler üretmek, müşterilerimizin emeğine değer katan örnek kuruluş olmayı amaçlamıştır. 

Üstlendiği görevlerde farklılık yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız.

İlişkiler

İşbirliğiniz için teşekkür ederiz! Biz sadece sevgiyle çalışan bir şirket olduk, çünkü her zaman yanımızda sizin gibi müşterilerimiz var!

Deneyim

Alanımız'da ve birçok iş ortaklarımız ile elde edindiğimiz değerli deneyimler ile bu sektörde sizlere memnuniyet ile öncülük ederiz.

Sorumluluk

Üstlendiğimiz her sorumluluk ile sizlere güven, verdiğimiz güven ile sizlere memnuniyet ile uzun süreli iş ortağınız oluruz. 

Sizin için bizim ile çalışmak ne kadar rahat ve kolaylıksa bizim içinde sizin ile çalışmak o kadar ayrıcalıktır.

Saygılarımızla...

Misyonumuz 

Hedefimiz
Daha İyi bir Ticaret

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile ''en iyi'' şekilde değerleri yönetmek.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmeleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktır.

İnşaat iş planlaması
bottom of page